Zobacz atrakcje w okolicy:
Park Linowy w KołobrzeguMuzeum 6D - Maszoperia w KołobrzeguOceanarium w KołobrzeguMuzeum Bursztynu w KołobrzeguPomnik Turystki w KołobrzeguPlac Ratuszowy w KołobrzeguBaszta Lontowa w KołobrzeguMałe Molo na plaży wschodniej w KołobrzeguPlaża Wschodnia w KołobrzeguEkopark Wschodni z pomostem widokowym w KołobrzeguPlaża Podczele KołobrzegLotnisko Bagicz - loty widokowe nad Kołobrzegiem i Ustroniem MorskimPlaża w SianożętachMolo w SianożętachMolo w Ustroniu MorskimPlaża w Ustroniu MorskimPrzystań Rybacka w Ustroniu MorskimSkwer z herbem Ustronie Morskie i Ławką Pełna Wyobraźni w Ustroniu MorskimTaras Widokowy Wschodni w Ustroniu MorskimAquapark Helios w Ustroniu MorskimPerłowa Przystań Sianożęty - Apartament Szum Morza - Sianożęty
Rezerwacja mieszkań nad morzem i apartamentów nad morzem. Tanio i komfortowo.
Perłowa Przystań Sianożęty - Apartament Szum Morza
Sianożęty Lotnicza 38A 116 apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Obiekt Perłowa Przystań Sianożęty - Apartament Szum Morza oferuje taras oraz widok na morze. Do dyspozycji Gości jest również czajnik. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Sianożęty – około kilka kroków od obiektu. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Ratusz – 12 km, PKP Kołobrzeg – 13 km.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem oraz łazienkę (1).
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 14 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 14 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 104 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Room #1367574401. Featuring 1 bedroom and 1 bathroom, this apartment offers a living room and terraceyou can relax. The apartments kitchenette is available for cooking and storing food. The air-conditioned apartment offers a flat-screen TV, a washing machine, an electric kettle, heating as well as sea views. The unit has 3 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 43 mkw.
zwierzęta domowe są akceptowane
całkowity zakaz palenia
dostęp do Internetu
Wi-Fi
bezpłatne Wi-Fi
taras
parking
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
parking na miejscu
bezpłatny parking
prywatny parking
klimatyzacja













